light sheer

Co trzeba wiedzieć o Light Sheer?

Usuwanie zbędnego owłosienia z pach, nóg, czy okolic bikini często wiąże się z bólem, podrażnieniami, czy zaczerwienioną skórą. Cierpią szczególnie osoby z wrażliwą skórą, mające niski próg bólu i skłonność do wrastających włosków. Golenie golarką jest tanie, ale włoski bardzo szybko odrastają. Kremy do depilacji nie zawsze dają większy efekt, a do tego zawarte w nich chemiczne substancje mogą podrażniać skórę.

Trwała depilacja laserowa

light sheerZ kolei wykorzystanie gorącego woski lub pasty cukrowej wiąże się z bardzo bolesnym wyrywaniem włosków wraz z cebulkami. To jednak zapewnia gładkie nogi nawet przez dwa tygodnie. Nie mniej jednak każda kobieta szuka rozwiązania, które pomoże jej pozbyć się niechcianego owłosienia na długi czas. Depilacja światłem IPL to dobra opcja, jednak nie tak dobra jak skuteczny Light Sheer. Depilacja laserowa pozwala na pozbycie się nawet stu procent włosków i to na stałe. Zwykle zabieg trzeba powtarzać kilka razy, zależy to od grubości i koloru włosków. Z zabiegu może skorzystać niemalże każdy. Przeciwwskazaniem może być ciąża, nowotwór, czy przyjmowanie leków światło uczulających. Również depilacja laserowa nie jest polecana dla osób o ciemnej karnacji (w tym opalających się na solarium czy stosujących bronzery), jak również osobom z jasnymi włoskami (blond czy siwymi).

light sheerDepilacja laserowa jest najbardziej skuteczna u osób z jasną karnacją i ciemnymi (zawierającymi dużą ilość melaniny) włoskami. Laserem Light Sheer można depilować każdy obszar ciała. Wykorzystywane są do tego dwie głowice. Mniejsza sprawdza się przy depilacji wąsika, czy okolic bikini, natomiast większa przydaje się przy depilacji pach czy nóg. Sam zabieg nie trwa długo. Kosmetyczka przesuwa głowicą lasera po obszarze z którego ma być usunięte owłosienie. Depilacja wąsika zajmie góra kilkanaście minut, ale depilacja całych nóg zajmie nawet godzinę. Warto zaznaczyć, że sam zabieg jest praktycznie bezbolesny, a ewentualne zaczerwienienie skóry czy jej podrażnienie szybko znika. Zabieg depilacji powtarzany jest tak długo, aż wszystkie wloski nie zostaną usunięte, zwykle są to trzy, cztery zabiegi.

Z pewnością każda kobieta będzie zadowolona z możliwości przeprowadzenia depilacji laserowej. Dzięki niej można trwale pozbyć się szpecącego owłosienia z twarzy i z ciała. Depilacja nie jest tania, a sam zabieg trzeba powtarzać, nie mniej jednak nie ma obecnie lepszego rozwiązania w kwestii permanentnej depilacji. Warto zatem bliżej przyjrzeć się tej metodzie, a w razie potrzeby porozmawiać z kosmetyczką.