Depilacja laserowa light sheer

Większość kobiet regularnie pozbywa się zbędnego owłosienia za pomocą różnych metod. Jeszcze do niedawna dużą popularnością wśród kobiet cieszyły się nie tylko standardowe depilacje przy użyciu maszynek jednorazowych bądź depilatorów, ale również depilacja przy użyciu wosku lub pasty cukrowej.

Depilacja z użyciem lasera

light sheerCoraz więcej pań decyduje się dziś również na depilację laserową, która przynosi zdecydowanie najlepsze efekty. Na samym wstępie należy zaznaczyć, że zabieg depilacji laserowej wykonuje się za pomocą specjalnego, nowoczesnego urządzenia, które wytrąca precyzyjny promień laserowy light sheer. Laser ten uznaje się dziś za najskuteczniejszy laser medyczny, który trwale uszkadza mieszki włosowe, które dzięki temu nie odrastają nawet przez kilka miesięcy. Podczas zabiegu depilacji laserowej kosmetyczka przyłoży do wybranych partii naszej skóry głowicę lasera, który wygeneruje wiązki jasnego światła. Czas zabiegu depilacji laserowej uzależniony jest ściśle od wybranych partii ciała, które poddajemy depilacji – depilacja łydek trwa zazwyczaj około 60 minut, depilacja pachwin jest natomiast znacznie krótsza. Pamiętajmy jednak o tym, że jeśli chcemy permanentnie pozbyć się niechcianych włosków to zabieg laserowy należy powtarzać cyklicznie (standardowo co 8 tygodni). Ilość zabiegów zależna jest od indywidualnych cech naszego ciała.

light sheerJeśli posiadamy grube, czarne włoski, które bardzo szybko odrastają, musimy liczyć się z tym, że satysfakcjonujące rezultaty uzyskamy dopiero przy którymś z kolei zabiegu. Systematyczne zabiegi laserowe pozwolą nam pożegnać się z niechcianym owłosieniem nawet na długie lata, odrastające z biegiem lat włosy będą znacznie cieńsze i jaśniejsze. Warto również zaznaczyć, że za pomocą lassera light sheer możemy depilować nie tylko nogi, ale również pachwiny, ramiona, a nawet i twarz. Cena owych zabiegów uzależniona jest od wielu czynników, do których zaliczyć możemy m.in. lokalizację salonu oraz wielkość wybranej partii ciała. Za zabiegi depilacji przy użyciu lasera light sheer w Krakowie zapłacimy od 100 do 200 zł. Depilacja laserowa uznawana jest również za najmniej bolesną metodę walki z niechcianym owłosieniem. Z tego też powodu zalecana jest ona zwłaszcza osobom, które posiadają niski próg bólu – większość pacjentów, którzy poddali się zabiegom depilacji laserowej uznała, że zabieg wiąże się z umiarkowanym bólem, który można znieść.

Pamiętajmy jednak o tym, że do zabiegu depilacji laserowej musimy się jednak odpowiednio przygotować. Na kilka tygodni przed zabiegiem nie powinniśmy korzystać z solarium, musimy również liczyć się z tym, że zabieg ten może zostać wykonany jedynie na zdrowej, odpowiednio nawilżonej skórze, na której nie znajdują się zaognione rany czy podrażnienia.