fale radiowe rf

Fale radiowe RF – uniwersalna metoda o szerokim działaniu

Zabiegi wyszczuplające i estetyczne wykorzystujące fale radiowe to bezinwazyjna metoda i świetny zamiennik operacji plastycznych pod narkozą i użyciem skalpela. Coraz więcej osób decyduje się na tego typu propozycje z uwagi na niezwykłą efektywność, dużo niższą cenę i większe bezpieczeństwa dla organizmu niż w przypadku medycyny estetycznej.

Fale RF na odchudzanie

fale radiowe rf Fale radiowe mają niezwykle szerokie działanie. Zabieg ten wykonuje się w okolicy twarzy i całego ciała. Świetnie nadaje się dla osób chcących zahamować proces starzenia się skóry oraz dla tych, które chcą ujędrnić swoje ciało, pozbyć cellulitu lub rozstępów. Przed zabiegiem kosmetolożka dokładnie oczyszcza skórę, następnie nakłada żel identyczny, jak przy badaniu USG i przystępuje do masażu specjalną głowicą, która ogrzewa, emitując fale radiowe. Po zabiegu trzeba ponownie oczyścić skórę i nałożyć odpowiedni krem. Zabiegi RF charakteryzują się tym, że są całkowicie bezbolesne i nie powodują skutków ubocznych, ewentualnie, w zależności od poziomu wrażliwości skóry, delikatne zaczerwienie, które utrzymuje się nie więcej niż 24 godziny. Masaż przy użyciu fal radiowych przyspiesza metabolizm kwasów tłuszczowych poprzez zwiększenie temperatury tkanek. Uczucie ciepła jest przyjemne, odprężające i dobrane tak, aby nie parzyło i nie sprawiało dyskomfortu.

fale radiowe rf Jest to działanie podobne do lasera, lecz dzięki falom radiowym dociera na tyle głęboko, że odżywia i dotlenia nie jedną, a aż kilka warstw skóry. Stymuluje do zwiększenia gęstości i napięcia skóry oraz odbudowy włókien kolagenowych. Powoduje znaczne zmniejszenie oznak starzenia, rozjaśnia przebarwienia i cienie pod oczami. Przeciwskazaniem dla zabiegów RF są między innymi nadczynność tarczycy, ciąża i okres karmienia piersią, wszelkiego rodzaju metalowe implanty, rozrusznik serca oraz dość często stosowana wkładka domaciczna. Powodów eliminujących jest jeszcze kilka, dlatego przed zabiegiem kosmetolog przeprowadza szczegółowy wywiad z klientem, aby wykluczyć wszystkie inne ograniczenia. Osoba, która planuje wykonać wyszczuplające fale radiowe RF we Wrocławiu, dla uzyskania lepszych efektów, powinna rozważyć wykupienie serii zabiegów. W zależności od partii ciała i skali problemu wykonuje się zazwyczaj od 5 do 10. Salony często oferują różnego rodzaju zniżki na zabiegi w pakiecie, można dzięki temu otrzymać jeden lub dwa gratis.

Masaż RF należy do bardzo bezpiecznych i jako jeden z niewielu, wśród zabiegów na twarz, jest bardzo przyjemny i odprężający. Fale radiowe nie są w żadnym stopniu szkodliwe dla organizmu i bezpośrednio po zabiegu można wrócić do normalnego funkcjonowania bez rumienia utrzymującego się kilka dni lub łuszczenia skóry.