pianka do włosów

Jakie składniki zawiera pianka Milk Shake?

Produkty marki Milk Shake cieszą się coraz większą popularnością. Nic dziwnego, gdyż są one w stanie dostarczyć włosom wszystkich potrzebnych im składników odżywczych przy jednoczesnym działaniu stylizującym, bądź też koloryzującym. W szczególności dotyczy to koloryzujących pianek tej właśnie marki, które mają działanie zbliżone do produktów stosowanych przez profesjonalnych fryzjerów i stylistów fryzur.

Naturalny skład pianek Milk Shake

pianka do włosówProdukty tej marki oparte są przede wszystkim na naturalnych proteinach mleka. Są to składniki, które bardzo głęboko odżywiają włosy, wnikając głęboko w ich strukturę i doprowadzając do zamknięcia się ich łusek. Tego rodzaju zalety posiadają szczególnie produkty takie jak Milk Shake pianka do włosów. Jest to odżywcza i odbudowująca pianka do stylizacji włosów o delikatnym działaniu koloryzującym. Dedykowana jest więc na przykład posiadaczkom włosów farbowanych, które obawiają się, że pomiędzy poszczególnymi wizytami u fryzjera mogłoby dojść do wypłowienia uzyskanego koloru. Dzięki wspomnianym wcześniej proteinom mleka, które w tej piance się znajdują oraz dzięki składnikom takim jak emolienty, pianka ta ma zbawienny wpływ na ogólną strukturę włosa.

pianka do włosówWarto podkreślić również, że w przeciwieństwie do pianek koloryzujących i stylizujących innych marek, pianka ta nie posiada w swoim składzie składników niepożądanych, takich jak na przykład silikony czy też parabeny. Mimo ich początkowego pozytywnego wpływu na strukturę włosa, przy częstym stosowaniu składniki te mogą oblepiać poszczególne pasma, prowadząc do ich silnego obciążenia. Nie są więc one zalecane do regularnego stosowania. Tymczasem pianki z serii Milk Shake są również wyposażone w unikalny składnik Intergnity. To właśnie on powoduje, że uzyskany dzięki zastosowaniu pianki koloryzującej Milk Shake kolor pozostanie niezmienny przez długi okres czasu. Właściwości oraz naturalny skład pianek koloryzujących z tej serii powoduje, że można je stosować również w przypadku, gdy skóra głowy bądź też włosy są wyjątkowo wrażliwe i dotychczas reagowały bardzo niekorzystnie na działanie innych pianek koloryzujących.

W obecnym czasie baczną uwagę zwraca się na stosowanie takich kosmetyków do włosów, których skład jest oparty przede wszystkim na składnikach naturalnych. To właśnie one dadzą pewność, że włosy bądź też skóra głowy nie będą podrażnione czy też przesuszone. Szczególnie ważne jest, by stosować takie kosmetyki, które zawierają w swoim składzie naturalne proteiny mleka. Mogą mieć one zbawienny wpływ na ogólną strukturę włosa.