przedłużanie włosów

Na czym polega przedłużanie włosów?

Która kobieta nie marzy o pięknych, długich, gęstych włosach? Zapewne każda. Jednak wiele kobiet ma słabe, cienkie, rzadkie włosy, z których nie da się ułożyć ładnej fryzury. Odżywki do włosów często je tylko obciążają, przez co są bardziej przyklapnięte. Z drugiej strony zagęszczenie czy pogrubienie włosów suplementami diety także nie jest skuteczne. Co zatem pozostaje?

Przedłużanie i zagęszczanie włosów

przedłużanie włosów Najlepszym rozwiązaniem będzie w tej kwestii profesjonalne przedłużanie włosów w Warszawie. Dzięki przedłużkom włosy nie tylko będą dłuższe, ale i bardziej gęste. Kolor, czy ,,kształt? włosa (proste, falowane, czy kręcone) można dopasować bez żadnych problemów. Dodatkowo przedłużki są błyszczące, mają gładką strukturę, dobrze się układają. Dobry fryzjer sprawi, że całość będzie wyglądała bardzo naturalnie i nikt się nie zorientuje, że mamy doczepki. Efekt przedłużenia i zagęszczenia utrzymuje się od jednego wieczoru (zwykłe doczepki na klipsy) to kilku tygodni (metoda keratynowa). Można zatem przedłużyć włosy okazjonalnie np. na bal czy na ślub, jak również co kilka tygodni regularnie chodzić do fryzjera w celu ponownego przedłużenia włosów na stałe. Warto zaznaczyć, że włosy przedłużane mogą się puszyć i ,,mechacić? szczególnie te słabej jakości. Dlatego też warto jest słuchać rad fryzjera odnośnie pielęgnacji takich włosów i kupować polecane produkty w salonie fryzjerskim. Jakie są metody przedłużania włosów?

przedłużanie włosów Najtańsza i najszybsza jest metoda clip-on, czyli na klipsy. Pasmo włosów przymocowane jest do klipsa, który mocuje się tuż przy skórze głowy. Dzięki temu całość dobrze się trzyma, łączenie jest niewidoczne, a włosy nie tylko będą dłuższe, ale i bardziej gęste. Druga metoda to metoda keratynowa, zwana metodą na ciepło. Przy pomocy zgrzewarki i keratyny sztuczne pasma włosów doczepia się do naturalnych. Metoda jest trwała a do salonu trzeba udać się dopiero za dwa-trzy miesiące, w celu poprawienia przedłużek. Dla kobiet z włosami bardzo osłabionymi polecana jest metoda ,,na zimno? czyli mikrorigi. Jest to metoda podobna do clip-on, ale wykorzystywane są metalowe obręcze, a do fryzjera nie trzeba się często wybierać.

Podsumowując, przedłużanie włosów to dobra alternatywa dla osób, które chcą pięknie wyglądać w ważnym dni np. na ślubie czy na urodzinach, jak również dla kobiet, które mają naturalnie cienkie, słabe i krótkie włosy, a chciałbym móc cieszyć się piękną i gęsta fryzurą. Dobry fryzjer na pewno z łatwością dopasuje metodę przedłużania do włosów klientki, tak by całość wyglądała estetycznie i naturalnie.