zabieg

Na czym polega zabieg endermologii?

Coraz większe znaczenie dla utrzymania zdrowej sylwetki okazuje się mieć medycyna estetyczna, oraz kosmetologia. Dostępne tutaj zabiegi pozwalają w znacznym stopniu utrzymać ciało w dobrej formie, oraz ujędrnić je. Jednym z bardziej skutecznych w tym kontekście zabiegów, okazuje się być zabieg endermologii.

Charakterystyka zabiegu endermologii

zabiegZabieg ten w ostatnim czasie cieszy się bardzo dużą popularnością, przede wszystkim biorąc pod uwagę jego bardzo wysoką skuteczność. To właśnie dzięki niej można zaobserwować jak dużą popularnością cieszy się obecnie bezpieczna endermologia – Łódź jest miastem, gdzie zabieg ten można wykonać bez żadnych problemów. Wysoka skuteczność tego zabiegu oparta jest o jego technologię wykonania. Polega on bowiem na wykonaniu bardzo głębokiego i specjalistycznego masażu podciśnieniowego. Obecnie nowoczesne technologie zastosowane podczas wykonywania takiego zabiegu pozwalają na jego wykonanie na powierzchni niemal całego ciała, z pominięciem jedynie okolic piersi.

 

zabiegi kosmetyczneBardzo dużą zaletą wspomnianego zabiegu jest czas jego trwania, który rzadko kiedy przekracza pół godziny. Oczywiście dla uzyskania optymalnych rezultatów, zaleca się stosowanie całej serii takich zabiegów, gdyż widoczne efekty można zaobserwować dopiero po kilku seansach. Najszybciej dostrzegalnym efektem endermologii jest z całą pewnością wygładzenie oraz ujędrnienie skóry na całym ciele, oraz widoczne zmniejszenie cellulitu. Zabieg ten, stosowany na twarz, przynosi natomiast wymierne efekty w postaci odmładzanie całej twarzy, jak również widocznego wygładzenia wszelkich zmarszczek. Udaje się to uzyskać przede wszystkim dzięki niezwykle głębokiej stymulacji nawet tych najgłębszych warstw skóry. Bardzo ciekawym zastosowaniem endermologii jest łagodzenie wszelkiego typu dolegliwości bólowych, szczególnie gdy mowa jest o uroczych i niezwykle dokuczliwych bólach mięśni, czy też stawów. Co więcej, endermologia jest bardzo często polecana tym pacjentom, którym zależy na usunięciu ze swojego ciała toksyn czy pozostałości przemiany materii.

W obecnym czasie, bardzo istotnych sojusznikiem podczas walki o odpowiednią wagę ciała, okazuje się być medycyna estetyczna, jak również kosmetologia. W ich ramach dostępne są bowiem zabiegi, które wydatnie poprawiają jędrność skóry na całym ciele, oraz widocznie odmładzają. Aby tak jednak było, należy pamiętać o wykonywaniu tego typu zabiegów jedynie w profesjonalnych oraz doświadczonych gabinetach medycy estetycznej, oraz w gabinetach kosmetycznych. Jest to w szczególności ważne dla zachowania odpowiedniego bezpieczeństwa podczas takich zabiegów.

Więcej informacji znajdziesz na www.hollylodz-ac.pl!