jakie zabiegi na ciało wybrać

Spa ? jakie zabiegi wybrać?

Domowe zabiegi Spa na pewno sprawiają, że każdy poczuje się o wiele lepiej. Gorąca kąpiel z bąbelkami, peeling z wykorzystaniem rękawicy typu kessa, a do tego nałożenie maseczki na twarz czy pachnącego balsamu do ciała ? to przełoży się nie tylko na relaks i dobre samopoczucie, ale pomoże także w poprawie wyglądu skóry, czy zlikwidowaniu bólu mięśni i stawów (ciepło temu sprzyja).

Jak dobrze się odprężyć i zrelaksować?

wspaniałe spa w toruniuJednak nawet najbardziej rozbudowana sesja Spa w domu nie zastąpi wizyty w ośrodku odnowy biologicznej z prawdziwego zdarzenia. Tam rytuały pielęgnacyjne są o wiele bardziej profesjonalne i zaawansowane ? nowoczesne urządzenia czy skoncentrowane specyfiki sprawią, że wspaniałe Spa w Toruniu będzie naszym ulubionym miejsce na mapie miasta. czego można się spodziewać? na jakie zabiegi wybrać? Na pewno warto skorzystać z odżywczych i relaksujących kąpieli. Na przykład sesja w jacuzzi pomoże w likwidacji napięcia mięśni, rozgrzeje nas i pozwoli się odprężyć. Hydromasaż jest delikatny, a ciepła woda bardzo przyjemna. Z drugiej strony warto też posiedzieć w kąpieli borowinowej. Ma ona kompleksowe działanie na całe ciało. Wygładzi skórę, sprawi, że stanie się elastyczna, a drobne niedoskonałości znikną.

jakie zabiegi na ciało wybrać Borowina ma również wpływ na nasze stawy i mięśnie ? wpłynie na ich regenerację, zmniejszy stan zapalny czy dolegliwości bólowe. Druga ciekawa opcja to wszelkiego typu masaże. Może to być masaż twarzy, skóry głowy, czy całego ciała. Podczas sesji wykorzystuje się olejki które wpłyną na lepszy poślizg, ale także mają korzystne działanie na skórę. Do tego często zapala się aromatyczne kadzidełka czy świece, które działają uspokajająco i relaksująco. Masaże wspomagają likwidację bólu kręgosłupa, czy mięśni, ujędrniają ciało, czy wygładzają skórę. Trzecia ciekawa opcja w salonie Spa to pobyt w saunie. Do wyboru są sauny parowe w których jest bardzo wilgotno, ale nie aż tak gorąco, sauny suche ? które są przeciwieństwem tych mokrych, jak również nowoczesne sauny na podczerwień ? dobre dla osób które nie mogą korzystać z tradycyjnej sauny.

Sesje w saunie przyspieszają metabolizm, detoksykację organizmu, zwiększają odporność, likwidują bóle mięśniowe. Zalecane jest stopniowe wydłużanie czasu sesji, a po każdej z nich wzięcie chłodnego prysznica lub kąpieli w celu zahartowania organizmu. Podsumowując, w gabinecie odnowy biologicznej warto skorzystać z zabiegów związanych z kąpielami, masażami i sauną. Oczywiście można też wybrać zabiegi na twarz, popływać w basenie, czy też zrobić sobie manicure. Ważne żebyśmy czuli się dobrze.