W pracy, a wciąż zdrowo

Nie ma nic przyjemniejszego dla zabieganych wielbicieli zdrowego żywienia jak możliwość cieszenia się ulubionym posiłkiem w pracy. Każdy zapominalski na pewno nie jeden raz skorzystał z pomocy cateringu. Po co wykradać kanapki znajomego ze wspólnej lodówki, skoro możemy cieszyć się własnym, ciepłym posiłkiem?

Dieta zawsze i wszędzie

przygotowania do ciążyW XXI wieku prawie każdy zdaje sobie sprawę z tego czym jest zdrowa dieta i jak ją stosować, aby przyniosła wymarzone efekty. Każdy posiada swoje preferencje smakowe i upodobania względem przepisu. Większość osób uważa również, że nie ma to jak obiad, wykonany własnymi rękoma (również w pracy). Niestety pecha mają ci, którzy mimo najszczerszych chęci są na tyle ?roztrzepani?, że wciąż zapominają o swojej ulubionej przekąsce.

Takiego biedaka czekać może jedynie wielogodzinne cierpienie, z możliwością przerwania go jedynie sztucznymi kaloriami z firmowego automatu. W grę mogłoby wchodzić poproszenie współpracownika o podzielenie się drugim śniadaniem, ale to nie jest zbyt dobrze widziane. Na szczęście, w takich chwilach pojawia się również superbohater. W tym przypadku nawet kilku do wyboru.

co powoduje wzdęciaNasz żołądek uratować mogą różnego rodzaju firmy cateringowe. Oferują one menu na dany dzień, a my mamy możliwość owo zdrowe jedzenie na wynos zamówić w dowolne miejsce. Może to być zarówno nasz dom, stanowisko pracy, czy ulubione miejsce w parku, w którym spędzamy przerwę na lunch. Jeżeli zasmakujemy w jadłospisie danej firmy, możemy ?związać się? z nią abonamentem na dany okres. Oznacza to codzienną dawkę witamin wszędzie tam, gdzie nam wygodnie. Kontaktując się z naszym superbohaterem często mamy do dyspozycji konsultacje z dietetykiem, który pomoże nam dobrać indywidualną dietę. Żal nie skorzystać. Taka dieta z dostawą do domu to świetna opcja zwłaszcza wtedy, gdy nie potrafimy, lub nie mamy czasu gotować: co rano otrzymujemy kilka posiłków, które ?wyżywią? w ciągu dnia.

Kanapki to przeszłość

Catering dietetyczny jest zarówno wygodny, jak i zdrowy. Posiłki są odpowiednio zbilansowane względem naszych potrzeb i upodobań żywieniowych. Dodatkowo, są odpowiednio dobrane do rodzaju diety, jaką określiliśmy, do naszej wagi i aktywności fizycznej. Nic nie jest kwestią przypadku, a nad naszymi potrawami czuwa sztab wykwalifikowanych szefów kuchni. Posiłki dietetyczne zdecydowanie nie muszą być nudne i pozbawione smaku. Dieta nie polega na głodzeniu się: jest to specjalnie opracowany sposób żywienia, który jest wyodrębniony dla każdego z zamawiających. Każdy z nich bowiem np. inaczej przyswaja poszczególne produkty, toleruje składniki zawarte w indeksie glikemicznym itp.

Porcje są pełne kolorów i witamin. Posiłki dietetyczne ze względu na swoją wysoką jakość surowców nie należą do najtańszych. Są jednak zdecydowanie godne polecenia. Na naszym zdrowiu nie warto oszczędzać. Jest ono jedyne w swoim rodzaju. Dokonując zamówienia mamy również tę świadomość, że nasza dieta jest wspaniale skonstruowana przy minimalnym wkładzie z naszej strony.

Jest to niezwykle wygodne: czas, który do tej pory przeznaczaliśmy na szczegółowe planowanie harmonogramu żywieniowego możemy spożytkować w zupełnie inny, przyjemniejszy sposób. Na pewno stanie się również tak, że gdy nasza długo wyczekiwana dieta do biura w końcu trafi w nasze ręce, staniemy się obiektem zazdrości wszystkich koleżanek i kolegów z pracy. Bo czyż może istnieć coś bardziej atrakcyjnego w czasie ciężkiego dnia od ciepłego, wysokowartościowego posiłku podanego wprost w nasze ręce? Raczej nie.

Dieta cateringowa zwana jest również dietą boxingową, ze względu na formę, w jakiej do nas przybywa. Jest ona niezwykle praktyczną formą zaspokajania głodu. Nie tylko żegnamy się z niemiłym dyskomfortem, wywołanym pustką i tęsknotą za jedzeniem, ale również nie musimy łamać zasad własnej diety, i posiłkować się sztucznymi ?zapychaczami?.