Wykorzystanie frencha w nowoczesnych stylizacjach

French to bardzo popularny rodzaj manicure?u, który po wielu latach zapomnienia wrócił do łask w unowocześnionej formie. W klasycznym wydaniu jest to bardzo eleganckie połączenie różu i bieli, które wykorzystuje się w stylizacjach ślubnych, ale i codziennych. Dzisiejsze trendy pozwalają jednak na urozmaicenie tego wzoru, a nowoczesne zastosowanie lakierów hybrydowych sprawia, że można cieszyć się tą stylizacją nawet przez miesiąc.

French i nowoczesne stylizacje

Piękny wygląd paznokci jest ważny dla wielu kobiet. Wybierają się one do profesjonalnych stylistek, które zapoznają je z obecnie panującymi trendami i wykonają przepiękny manicure. Zanim jednak przystąpi się do przygotowywania płytki paznokcia, warto wybrać wzór, który zagości na paznokciach. W ostatnim czasie najmodniejszym wzorem jest french, czyli manicure francuski. W klasycznym wydaniu jest on połączeniem dwóch kolorów ? różowego i białego. Różowym kolorem pokrywa się całą płytkę paznokcia, a następnie kolorem białym zaznacza się jego górną krawędź. Świetnie wygląda na dłuższej płytce i na każdym kształcie paznokcia. Wykonanie tego typu stylizacji na własnych paznokciach nie jest trudne, lecz wybranie się do profesjonalnego salonu kosmetycznego da nam pewność, że został wykorzystany trwały lakier hybrydowy do frencha. Odejście od klasycznych kolorów nadaje manicure?owi świetnego i nowoczesnego wyglądu. Bardzo popularną odmianą frencha jest także baby boomer, czyli ombre wykonane z klasycznych kolorów. Jest to przepiękny wzór, który pojawia się szczególnie często na dłoniach panien młodych. Dołączenie do tego typu stylizacji diamencików nadaje szyku i wygląda przepięknie.

Jednakże stworzenie frencha w różnych odsłonach jest tym, czego szukają klientki. Wykorzystanie do niego neonowych kolorów sprawi, że stylizacja będzie idealna na lato, pastele doskonale sprawdzą się wiosną, a zimne barwy będą oddawały charakter zimy, wykorzystanie ciemnych kolorów natomiast dopasuje paznokcie do jesieni. Wszystko oczywiście zależy od preferencji klientki, lecz połączenie różnych kolorów we frenchu sprawi, że będzie on wyglądał elegancko i nowocześnie. Manicure francuski znany jest już od wielu lat wśród stylistek i ich klientek. W ostatnim czasie powrócił jednak na paznokcie wielu kobiet na całym świecie. Jego klasyczne wydanie zostało zmodyfikowane i dostosowane do dzisiejszej mody, dzięki czemu wygląda bardzo stylowo i nowocześnie. Chcąc wpasować się w panującą modę, warto wykorzystać inne kolory, a nie tylko te klasyczne. Nie warto bać się eksperymentować i pytać stylistek o to, co sprawdza się najlepiej.